Můj příběh o spokojené Janě v těle

Vnímám krásu, něhu a moudrost života. Již 11 let provádím lidi jejich nitrem.

Ukazuji cestu k vnímání krásna venku i uvnitř sebe, motivuji k dojití vytyčených cílů.

Učím kresli, malovat, hrát na tibetské mísy a stvářet svá spokojená Já, spokojené tělo i duší.

Podpořím vás, protože já sama si své sny plním. Vystavuji, koncertuji a zhubla jsem 30 kg za poslední rok.

Je úžasné, že se mi podařilo zhubnout 30 kg.  Samotné, bez zaručeně fungujících diet a také bez dřiny v posilovně na strojích, které jsou určeny spíše kulturistům. Já to dokázala.

Po těch letech co jsem se svému tělu prakticky moc nevěnovala, se cítím skvěle, úžasně. Navenek to ta krásně vidět, pro ty co mne znají déle a ten, kdo mne vidí poprvé, si může říkat, o čem to mluví, protože ještě mám rezervy, a proto v očistě a hubnutí pokračuji dál. Ta vnitřní spokojenost je naprosto fascinující.  Přála bych vám ten pocit, znovuzrození ve vlastním těle, zažít!

Jak je možné, že jsem to neviděla. To? Myslím tím, že jsem přibírala a přibírala, ale vlastně jsem to tak zcela nevnímala, dělo se to jaksi postupně, nenápadně až do okamžiku, kdy mi kamarád poslal video z akce, kterou organizoval a já tam hrála na tibetské mísy, v rámci podvečerního programu.

Prožitková muzikoterapie mne baví, je to nádherný způsob přirozené relaxace těla, ducha i duše, ale zpět k tělu, tedy k mé zkušenosti s jeho změnou, lépe k tomu dni, kdy jsem s nadšením klikla na zaslané video.

 VideoVideo, díky kterému jsem zhubla 30 kg

Ách jo, to snad není pravda, zírám na svůj obraz na obrazovce notebooku, tak to tedy “Neeeeéééé”, slyším sama sebe jak křičím nahlas a pak zlom

”A DOST!”

Jasné, jednoznačné, rozhodné, zastavující a zároveň podporující, zářivé “A dost”.

Tak to byl ten den zlomu nebo lépe obratu. Má pozornost se obrátila k tomu uvědomění, co já jsem tomu svému tělu udělala nebo lépe neudělala? Nevěnovala jsem mu pozornost, kterou si zaslouží, vlastně jsem ho moc nevnímala a váha šla nahoru a dolů a trochu více nahoru a ještě až v ten den to bylo 126 kg. Léta jsem se nevážila a tak mi ten obraz z videa, má váha, orazítkovala.

Léta jsem dělala terapie, prováděla klienty jejich životními příběhy a na své tělo jsem nedbala. U terapií, slovem, hudbou i malováním, jsem vlastně stále seděla. Nastal čas zmobilizovat všechny své síly, ale ono to šlo ráz na ráz. To rozhodné “A dost”, to mělo a má ten potenciál velké změny, ta vteřina děsu a překvapení, kam až jsem to tělo zanedbala, je bodem obratu. Hurá.

Teď již je to díky tomu roku, který jsem si prošla, jen jedna kapitola příběhu mého těla. Těla, které celý život vnímám jako velmi pružné, ohebné a štíhlé.  Právě i toto mé vnitřní vnímání, bylo tou iluzí, co zanedbání podpořila. Jak však ta iluze vznikla? To je jednoduché.

Jako předškolní dítě jsem byla štíhlá, spíše podviživená a má máma, která se tehdy o mne bála, zajistila “léčení” v ozdravovně. Zkrátka 3 měsíce jsem byla z domu a nutili mne jíst a nehýbat se. Tak to je má vzpomínka z dětství na Losiny, tam jen vím, že mi v nitru zústala láska k těm šťovíkatým čtyřlístkům, víte o čem mluvím? Ty jsem tam na procházce v lese vždy sbírala a žvýkala. Mňam.

V mládí jsem hrála závodně badminon a také historický šerm. 4 dny v týdnu jsem měla tréninky a o víkendu zápas nebo vystoupení, občas obojí. Nemluvě o tom, že doma na “ušáku” a později na základní škole jsem dělala na trampolíně salta.

Mé tělo bylo aktivní a pružné a v mé mysli to tak jaksi zůstalo, i když realita, po úrazu kolene, se poněkud změnila, ve prospěch klidu a pohody. Tělo však strádalo a já to nevěděla nebo lépe ignorovala.

A jak ty náhody neexistují a vše se děje v pravý čas, tak i v blízké době po shlédnutí videa mi do života přišly tři frekvenční přístroje, které jsem si pořídila.

Fascinující zjištění a studium frekvenční podpory organismu, které jsem zkoumala na sobě a tím postupně začala hubnout. Jsem blíženec a tak jsem k tomu zapracovala i další změny a je to.

Jsem šťastná ve svém těle a vím, že mám ještě proporční rezervy, mohu ještě jednou tolik zdravě zhubnout, aby i mé tělo bylo dokonale šťastné. Je to cesta a já jsem ráda, že jsem jí již kus ušla a že jdu dál s úctou a pokorou k mému vnitřnímu vedení, k postupným krokům, času, programu, Bohu, sobě a především mému tělu.

JáKytky

Já opravdu zhubla a to je fakt. Vím to já a ti jež mne déle znají. Je to to, co jsem si přála, je to zase jeden naplněný sen, který však má ještě další pokračování. Mé know-how stojí na osobní zkušenosti, že to jde a je to možné.

Vím, že různé hubnoucí, redukční, ozdravné a jinak pojmenované programy dělá mnoho lidí. Co mne však vždy dříve vnitřně neladilo by fakt, že mnohé krásné štíhlé a moudré poradkyně, ve svém životě zhubly tak třebas kilo nebo pět. Tito poradci jsou vlastně skvělými udržovateli svých těla a jejich váhy.

To je nádhera, kterou dávají svému tělu a svému mužství nebo ženství a za to si jich moc považuji. Jsou nádhernou inspirací. Pohled na vypracovaná, krásná, štíhlá těla, to jistě je velký vnější impulz ke změně. Často však pak vnitřní motivace selhává.

Slova “Nežer a zhubni” jsem dokonce slyšela kdysi v posilovně a onehdy v lepší verzi “To musíte zhubnout a posilovat” od ortopéda. Moje zkušenost je však taková, že základem mé obezity bylo vlastně hladovění. Podvýživa a stres.

A to je paradox mnoha, silnějších silných, tlustých, obézních, víceprostorových bytostí, které se většinou spíše o jídlo ochuzují, tím organismus nevyživují a on si pak dělá energetické zásoby. To co já zanedbala a čím jsem tělu ublížila, byl spíše despekt, nezájem, opomíjení, tedy jednoduše neláska.

Podstatné je, že jsem zpět ve svém šťastné těle, je to můj pocit, který mne vrací zpět do lásky k sobě a do víry, že si můžeme plnit své sny, jen to chce více vůle a času a hlavní je začít. Systém alternativního procesu očisty těla a mysli se mi osvědčil nejen u mne, ale už jím prošli přátelé i klienti.

Ti kteří vytrvají, kila odkládají.

V tomto procesu, vlastně stále studuji, čtu, googlím, protože tělo je tak nádherný nástroj, který si čas studia i opečovávání rozhodně zaslouží. Podpora organismu, detoxikace, relaxace a meditace obohacené podpůrnými frekvencemi očisty těla jsou skvělé.  Napomáhají mi nyní být zdravá a spokojená.

Nyní pořádám 3 měsíční kurzy hubnutí, kde setkáváme 1x týdně a měsíční kurzy detoxikace a očisty organismu, který je intenzivnější, podporující frekvence zde aplikujeme 2x, lépe 3x týdně. Má fascinující zjištění a hlavně frekvenční podporu můžete očekávat v dalším eBooku, který pro vás připravuji.

V této fázi je tedy rychlejší osobní setkávání, ve výše uvedených kurzech. Těším se na ty z vás, kteří chtějí využít mých zkušeností a alternativních podporujících technik a přístrojů a společně projít ke své spokojenosti a pocitu lehkosti ve svém vlastním ozdraveném těle.

4ženy-bílá

Ukazuji cestu k vnímání krásna venku i uvnitř sebe, motivuji k dojití vytyčených cílů. Učím stvářet svá spokojená Já, spokojené tělo i duší. Podpořím vás, protože já sama si své sny plním. Zhubla jsem 30 kg za rok a nyní jsem hubnoucí kočka, tedy koučka.

Vaše Jana Reme, expertka na radost z plnění svých snů, která je dáno všem cítícím bytostem.