Biorezonce - Kondiční orgánový skener - F-scan - Plasmový generátor

Detoxikace a podpora organismu, eliminace nežádoucích mikroorganismů.

Biorezonanční přístroje mám pomohou detekovat viry, bakterie, plísně, houby a parazity, eliminovat je a podpořit, stabilizovat nebo stimulovat orgány v našich tělech. Detoxikace a podpora imunitního systému skvěle nastartuje váš organismus v procesu změn a optimalizace organismu. Stanovíme záměr, cíl, ke kterému jdete. Můžete si objednat vyšetření na Kondičním orgánovém skeneru. F-scan ukáže viry i parazity a Plasmový generátor je pak podporou organismu a pomáhá eliminaci nežádoucích organismu.

Naučím vás se ve svém těle více zorientovat a to díky alternativní a úžasné technice. Ozvěte se a domluvíme termín osobního sezení.

Proč jsem si pořídila biorezonanční přístroje:

Konečně si plním další svůj sen, opečovávat své tělo, kdy se mi zlíbí. Podporovat jednotlivé orgány. Mohu se do těla díky Kondičnímu orgánovému skeneru, jakoby podívat a za minutu vím, který vitamín mi chybí, jaké pH dnes má mé tělo a zda je v pohodě můj mozek, srdce, štítná žláza, ledviny a co játra nebo trávení, žlučník a také se hned dozvím zda mám dostatek vápníku a dalších stopových prvků a co hladina inzulínu a cholesterolu a to vše je úhledně naskládáno do 33 přehledných tabulek, které dle domluvy můžete obdržet mailem.

I když již více než 20 let pracuji na uchopování a pochopení vzorců chování a jejich dopadů do reality a zhmotnění v těle a prostoru, přesto mne fascinuje, jak jednotlivá kolečka do sebe zapadají a jak vzorce mohou formovat tělo a tělo zase naopak vzorce opravovat.

Líbí se mi propojovat duchovno a techniku. Již před mnoha lety mi toto spojení přišlo jako můj úkol, nebo chcete-li poslání, ale tehdy jsem tomu vůbec nerozuměla. Myslela jsem, že mám dělat webovky duchovním lidem a tehdy jsem si jich udělala opravdu několik a nyní je zase postupně přesouvám sem, do jednoho místa. Uceluji tedy sebe a soustřeďuji informace o mých aktivitách a službách pod jednu střechu webu JanaReme.cz .

22 let jsem pracovala v počítačové firmě a tak k technice mám blízko a protože jsem blíženec, tak má blízko i ke svému nitru, intuici a vnímání jemnohomotného světa. Spojuji oba světy v práci s Plasmovým generátorem, což je světlo vyzařující přístroj. Světlo, jež je podstatou všeho a jeho vlnění má různé frekvence, vlnové délky a kmitočty a ty odpovídají frekvencím jednotlivých mikroorganismů a orgánů našeho těla. U virů až parazitů dochází k eliminaci nežádoucího množství mikroorganismů v těle, jejich rozkmitáním. U orgánů naopak si můžeme představit, že je pro ně Plasma, jakoby benzínovou pumpou, kde natankují své palivo a jedou zase v pohodě dál.

To co jsem si léta moc přála, bylo najít a spojit své znalosti a zkušenosti z práce s tělem a duchem. Jsem nyní moc ráda, že mohu říci, že především díky Plasmě se mi podařilo zredukovat moje tělo k mé spokojenosti a zdraví. Je to nádherný způsob jak tvořit krásno a zároveň podporovat záměr a cíl dané bytosti. Věřím, že dojít ke spokojenosti může dojít každá bytost, i když je to cesta, která má svá úskalí, zákoutí a zákruty, avšak každý milník, kterého dosahuji mne naplňuje větší a větší spokojeností a stále více a více sebe sama miluji a to se mi líbí.

Máte pochyby o schopnosti biorezonančních přístrojů něco změnit? Tak to je super, protože to jste tu správně. Neslibuji zázraky, ale možnost neivazivním způsobem se dozvědět více o svém těle, pochopit souvislosti a nastartovat změnu v těle směrem ke zdraví, spokojenosti a radosti. Vše chce svůj čas, avšak je jen na vás, jak budete dané frekvence vnímat a měnit také vzorce, které daný stav pomohly stvořit.

Proč se raduji? No protože vím jak to změnit, protože jsem si prošla některými úskalími osobně a jiné mi změny se dějí klientům a přátelům. Možno je obojí. Od těla k duchu nebo od ducha k tělu, potřeba je obojí, dle mého je nejúčinnější oboje.

Nejvíce se mi osvědčilo při Plasmování ještě uchopovat pozitivní myšlení, objevovat nefunkční vzorce a také čistit emoční rovinu. Meditovat a vizualizovat si své cíle.

Těším se, že se společně setkáme osobně a krok za krokem si detoxikujete a zregenerujete tělo, dle vašeho záměru až ke schopnosti propojit záměr s energií tvoření funkčních a zdravých vzorců.

Cena osobní konzultace je Kč 500,-- za hodinu

Cena Plasmování je Kč 300 při více opakování, Kč 400 za jednorázovou hodinu

Cena za Kondiční orgánová skener s konzultací je Kč 500

Cena za F-scan je Kč 800,-- 

Konkrétní individuální domluva mobilem či mailem

Shrnutí:

- co vám biorezonance přinese:

  • podpoří váš záměr
  • ukáže momentální obraz stavu vašeho těla
  • odhalí viry, bakterie, houby, plísně i parazity ve vašem těle
  • podpoří žádoucí, stimuluje orgány, ozdravuje tělo
  • eliminuje nežádoucí mikroorganismy

Kontraindikace (v případě že máte kardiostimulátor nebo jiný přístroj v těle, pak tato cesta není pro vás vhodná, stejně tak pokud trpíte epilepsií nebo neadekvátně reagujete na blikající světlo pak Plasmový generátor nepožadujte).

Jedná se o alternativní přístroje a tak nejsou náhradou vašeho lékaře, avšak jsou vhodnou doplňující a podpůrnou cestou v případě všech civilizačních chorob a především ideální prevencí a opečováváním sama sebe. 

Těším se na tvoření vaší spokojenosti, zdraví a váš růst a rozvoj.

Děkuji za důvěru. Jana Reme

Ve fotografiích vpravo můžete vidět výše jmenované biorezonanční přístroje

Každý je tvůrcem svého života a já vás provedu vašimi vzorci až se z něj budete radovat. Vaše Jana Reme, expertka na radost z funkčních vzorců a žena nacházející sama sebe.

Ať jsou šťastny všechny bytosti, které pro to něco dělají.