Nabídka mých služeb pro vás

Muzikoterapie tibetskými mísami

Tibetské mísy jsou mé oblíbené hudební nástroje, chcete se s nimi také seznámit a třeba se tak trochu do nich zamilovat? Ráda přijedu k vám.

Přijedu i k vámTibetskeMisky.cz

Harmonizace

Harmonizace tibetskými mísami je vlastně osobní koncert pro vaše buňky. Hraji kolem vás a pak i na vašem těle, užijete si zvukovou masáž. Individuální a naprosto jedinečná - hodinu nebo dvě, to je již na vás, jak hluboce se chcete do sama sebe ponořit. I když cesty energií vedou harmonizační tahy, většinou intuice přinese nějakou změnu, takže každá harmonizace je jedinečná, tak jako každá bytost je naprostý originál. Těším se na vás.

Koncert pro vaše buňkyHarmonizace.eu

Prožitková muzikoterapie pro děti v MŠ i ZŠ. Procinkáme se ke zvukové vlně, pohrajeme s miskami, zvonky a činelky, také vyzkoušíme. A bříška a prstíky rozvibrujeme do jejich spokojenosti. A na závěr si ukážeme fontánku. V modifikované verzi určeno i pro dospělé, pro skupiny, centra, kluby, zájmové skupiny nebo přijedu i do rodiny.

Muzikoterapie pro MŠMiskoHRANI.cz

Pro ty nejzralejší, nejmoudřejší a možná i nejstarší, pro seniory, různá centra a jiná společenství a sdružení seniorů a dospělých je určena ozdravná muzikoterapie, prozvonění, relaxace, hraní na tibetské mísy a misky, zvonky a činelky. Harmonizující je i procítění zvuku tibetské mísy přímo na těle.

Datuje se již do starého Egypta, avšak inovovaná a úžasná je nyní. V této naší době je radostí pro mne a přinést ji může i tobě. Naučím tě malovat nebo ti namaluji podporující energetický obrázek, dle tvého záměru a přání.

Encaustica.cz

Jsem přesvědčená, že kreslit a pak malovat může naprosto každý a ten kdo si myslí, že ne, ten byl někde zraněn, zablokován a nyní je na čase si dovolit udělat změnu. Začít se z kreslení radovat. Krok za krokem naučíme mozek vidět a ruku malovat to, co vidí.

Kreslení pravou mozkovou hemisférou

MimiRELAX

Pro ty nejmenší, pro centra dětí, mateřská centra a jiná společenství dětí a dospěláků je určena jemná muzikoterapie, cinkání, hraní na tibetské mísy a misky, zvonky a činelky. V Brně se setkáváme 1x za měsíc v Bráně k dětem.

MimiRelax.cz

Nejčastěji kladené otázky

 

Jak se objednat a za kolik?

Ceník mých služeb najdete vždy u popisované akce, termín je dle domluvy - stanovíme spolu vhodný termín i čas

Pokud máte s dodržováním termínů problém a víte to, pak prosím doporučuji:

Zašlete nevratnou zálohu v částce jedné hodiny objednávané služby na můj účet. Děkuji. Ta vám pomůže...

 

Co mě bude stát zrušení konzultace?

Stornovací poplatek při absenci objednané konzultace:

Dejte vědět co nejdříve budu ráda, takže 24 hodin je dostatečný čas pro omluvu a také storno poplatek je Kč 0,-- 

Kratší čas pro změnu objednání akceptuji jen v závažných případech.

V ostatních případech akceptujte prosím stornovací příspěvek Kč 500 za objednané a neuskutečněné sezení. Zašlete na účet : 2600453934, kód FIO banky 2010

 

Při dalším sezení může být slevou ...